کلبه حیوانات تهران

کلبه حیوانات تهران

کلبه حیوانات تهران

کلبه حیوانات تهران  با هدف تأمین محصولات مورد نیاز انواع حیوانات خانگی از جمله سگ، گربه، همستر، خوکچه هندی، خرگوش، انواع پرندگان, خزندگان و آبزیان مختلف مطابق با استانداردهای معتبر جهانی به وجود امده است و با ارائه ی مواد غذایی درجه یک و لوازم جانبی با کیفیت، موجبات تسهیل در خرید این محصولات را برای صاحبان حیوانات خانگی فراهم می کند.

 

کلبه حیوانات تهران

 

هدف از تأسیس کلبه حیوانات تهران فقط فروش کالا و محصولات نیست. هدف  این کلبه حیوانات تهران ارتقای سطح فرهنگی پرورش حیوانات خانگی و اطلاع رسانی عمومی آن می باشد

و در این راه کلبه حیوانات تهران  با ارائه سرویس های ویژه به مراه متخصصین این زمینه سعی در پشتیبانی از انجمن حمایت از حیوانات و کاهش خشونت علیه حیوانات دارد.

 

حیوانات خانگی

بدون نیاز به صرف انرژی یا هزینه یک حیوان خانگی می تواند موجبات شادی افراد در زندگی را به وجود آورد. زمانی که یک حیوان را در حیاط یا خانه نگهداری می کنیم موجبات شادی انسان را به نحوی فراهم می سازد به طوری که زمانی که ناراحت هستیم باعث خنده و زمانی که بیمار هستیم باعث آسایش و آرامش روحی ما می شوند

یکی دیگر از مزایا و فواید نگهداری از حیوانات خانگی این موضوع می باشد که موجب می شود افراد تحرک بیشتری داشته باشند و بنابراین به اندامی ایده آل و مناسب دست پیدا کنند.

تمامی نژادهای مختلف سگ ها به منظور برخورداری از سلامتی و شاد بودن نیازمند راه رفتن منظم و روزانه می باشند بنابراین صاحبان آنها نیازمند راه بردن آنها هستند و باید پا به پای آن ها راه بروند و یا بدوند.

 

نگهداری از حیوانات خانگی امروزه در میان خانواده ها طرفداران بسیاری پیدا کرده است اما قطعا نگهداری از حیوانات در کنار انسان دارای مشکلات و سختی هایی نیز می باشد.

برای کاهش مشکلات ناشی از نگهداری حیوانات به طور حتم راه حل هایی وجود دارد. یکی از راه حل های کاربردی استفاده از خانه ی حیوانات می باشد چرا که با استفاده از خانه حیوانات امکان نگهداری سگ یا گربه راحت تر انجام می پذیرد و در نتیجه مشکلاتی که ناشی از همزیستی انسان و حیوان وجود دارد از بین خواهد رفت.

 

 

 

 

 

وسایل مورد نیاز در کلبه حیوانات تهران

یکی از موارد بسیار با اهمیت در کلبه حیوانات تهران  خرید خانه وقفس برای حیوان  خانگی است  ساخت و اجرای خانه حیوانات وهمچنین طراحی و ساختار آن بسیار مهم است .

و شما برای هریک از حیوانات خانگی باید کلبه وقفس مجزا تهیه کنید محصولات چوبی از قبیل خانه سگ، خانه گربه، پایه چراغ، نیمکت چوبی، گلدان چوبی، سطل زباله، آبخوری و بسیاری از محصولات دیگر از وسایل مورد نیاز حیوانات خانگی است .

کلبه حیوانات تهران

یکی از مزایای بسیار شاخص و با اهمیت استفاده از خانه حیوانات جلوگیری از آلودگی محیطی خواهد بود بنابراین در صورتی که تمایل به نگهداری از حیوانات خانگی دارید این المان از ضروریات می باشد.

 

خرید و فروش سگ نگهبان از کلبه حیوانات تهران

می توان گفت که کلبه حیوانات تهران کاملترین مرکز خرید و فروش انواع نژاد سگ نگهبان ،شکاری ،خانگی ، تازیاست.

فروش انواع نژاد سگ گارد ژرمن شپرد ، روت ویلر ، باکسر ،بیت بول، گریت دین ،دوبرمن فروش انواع نژاد سگهای شکاری داش هوند ، پوینتر ، ستر ، بیگل ف دالماسین

فروش انواع  سگهای خانگی تزئینی مانند پودل ، اشپیتس ، بولداگ ، چوچو ، پاگ ،مینیاتور پینچر ،چی هواهوا ،پامرانین ، شیتزو ، پیکینیز ، مالتیز ،یورک شایر تریر ، پاپیلون واردات انواع نژاد خاص  سگ

 

از بین ۱۳۲ نژاد شناخته شده سگ تنها ۱۷ نژاد آن در ایران وجود دارند و بیشترین سگ های موجود در بازار داخلی مربوط به کشورهای آلمان، ارمنستان، ترکیه، لهستان، بلژیک، انگلیس، استرالیا، چین و مالزی هستند. از معروف ترین نژادهای سگی که در بازار خرید و فروش میشود می توان ، بول داگ، دوبرمن،شیتزو ، ژرمن شفرد و پامرانین  اشاره کرد.

سگ ها تنها حیواناتی هستند که خیلی زود و سریع ارتباط خوبی با انسان برقرار می کنند و انسان را به عنوان ارباب خود می شناسند به همین خاطر از دیرباز انسان برای حفظ جان و مال خود از سگ کمک می گرفته است.

سگ ها را می توان به دو دسته سگ های نگهبان و سگ های آپارتمانی (زینتی) تقسیم کرد که قیمت های آن ها با توجه به کارایی شان متفاوت است.

خرید و فروش گربه در کلبه حیوانات تهران

کلبه حیوانات  با پت شاپ  کاملترین مرکز خرید و فروش انواع نژاد گربه

فروش انواع نژاد گربه پرشین فلت سوپر فلت و کلاسیک

فروش انواع گربه

فروش انواع  گربه پرشین

واردات انواع نژاد خاص  گربه

 

خرید و فروش پرندگان

کلبه حیوانات تهران کاملترین مرکز خرید و فروش انواع نژاد پرندگان  سخنگو و تزئینی ،فروش انواع نژاد پرندگان سخنگو و تزئینی شامل ف کاسکو ،کاکادو تاج زرد ،آرا ، ملوکان ، مرغ مینا ، طوطی اصیل ،عروس هلندی ، توکان ، کاکاد تاج پرتغالی ، کاکادو سینه صورتی ،مرغ عشق ، طوطی مینیاتوری است. واردات انواع نژاد خاص پرندگان سخنگو و تزئین

 

خانواده پرندگان بزرگترین گروه از حیوانات هستند که به خاطر زیبایی، تنوع رنگ و صدایشان مورد توجه انسان قرار گرفته اند. خانواده پرندگان خانگی را میتوان به انواعی چون قناری، بلبل، طوطی، فهره، مرغ عشق، مرغ مینا، فنچ، هفت رنگ و طرقه تقسیم کرد و در این میان قناری ها بیشتر مورد توجه و علاقه مردم هستند که خود به گونه های مختلفی چون رسمی، جی بر، جی بس، یورک شایر، هلندی، سوپر، رسمی بلند و . . . تقسیم می شوند.

در میان این حیوانات، پرندگانی که رنگ های روشنتری دارند بیشتر مورد استقبال قرار میگیرند به گونه ای که در حال حاضر رنگ های سفید، طلایی، سرخ، ابلق و ابلق طلایی پرطرفدارترین رنگ ها در بازار پرنده فروشان هستند. پرندگانی که نژاد اصیل تری دارند گران تر از پرندگان دیگر بوده و نرها به خاطر قدرت آواز دو برابر ماده ها قیمت دارند.

 

 

کلبه حیوانات تهران

فروش انواع  لوازم سگ در کلبه حیوانات تهران

انواع باکس حمل  در ابعاد و مدلها و رنگهای گوناگون مخصوص سگ ، گربه ، پرنده و جونده

انواع قفس حمل و نگهداری و تکثیر در ابعاد و مدلها و رنگهای گوناگون مخصوص سگ ، گربه ،پرنده و جونده

انواع لوازم بهداشتی شامل شامپو خشک و معطر ، برس ، قطره چشم و گوش ، اسپری دهان ، ناخن گیر ، صابون مخصوس سگ و گربه ، پرنده و جونده

انواع لوازم آموزشی شامل کلیکر، پد تعلیم ادرار ، قطره تعلیم ادرار ،پوزه بند  و انواع قلادهای آموزشی مخصوص سگ ، گربه ، پرنده و جونده

انواع تشویقی در مدلهای مختلف و طعم گوناگون مخصوص سگ ، گربه ، پرنده و جونده

انواع اسباب بازی در اشکال گوناگون و مدلهای مختلف مخصوص سگ ،گربه ،پرنده  و جونده

انواع مکمل و مولتی ویتامین ، کلسیم ، مخمل ، مالت ، هربال  مخصوص سگ ، گربه، پرنده و جونده

انواع قلاده در سایزهای گوناگون و مدلهای مختلف مخصوص سگ و گربه

انواع غذاهای خشک و کنسرو و پوچ مخصوص سگ و گربه

کلبه حیوانات تهران

پت شاپ های شمال تهران

در پت شاپ های شمال تهران شما می توانیدبه طور کلی وسایل زیر را تهیه کنید.

– بخش خرید و فروش حیوانات خانگی

– پت شاپ فروش انواع لوازم جانبی حیوانات خانگی

– آموزشگاه و خانه بازی

– بخش رژیم و تغذیه کلیه حیوانات خانگی

– بخش دامپزشکی

– پانسینون  روزانه یا ساعتی

–  آرایش و شستشوی حیوانات و بهداشت دهان و دندان و گوش

– بخش پرورش انواع نژاد سگ با اصالت بالا  و در مکان کاملا به روز برای پروش

 

نکاتی در مورد حیوانات خانگی

-حیوانات خانگی نیازهایی دارند که باید به آن‌ها توجه شود.

-نیاز به غذای خوب، تحرک، نظافت و توجه از جمله نیازهای حیوانات خانگی است.

-یکی از چالش‌های بزرگ در نگهداری حیوان‌ خانگی این است که به او آموزش دهید در جای مخصوصی دستشویی کند.

-سعی کنید توجه زیادی به نظافت و سلامت حیوان خانگی‌تان داشته باشید، چون سلامت شما هم به آن وابسته است.

 

بیشترین فعالیت کلبه حیوانات خانگی

– بخش خرید و فروش حیوانات خانگی

– پت شاپ (فروش انواع لوازم جانبی حیوانات خانگی)

– آموزشگاه و خانه بازی

– بخش رژیم و تغذیه کلیه حیوانات خانگی

– بخش دامپزشکی

– پانسینون روزانه یا ساعتی

– آرایش و شستشوی حیوانات و بهداشت دهان و دندان و گوش

– بخش پرورش انواع نژاد سگ با اصالت بالا و در مکان کاملا به روز برای پروش

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =