فروشگاه پت شاپ

فروشگاه پت شاپ

فروشگاه پت شاپ

فروشگاه پت شاپ در حقیقت بزرگ‌ترین فروشگاه لوازم حیوانات خانگی، گستره‌ای از کالاهای متنوع برای انواع حیوانات خانگی از قبیل انواع نژاد سگ، گربه، همستر، خوکچه هندی، خرگوش، طوطی، مرغ مینا و انواع خزندگان برای شما دوستداران حیوانات خانگی مهیا میکند.

فروشگاه پت شاپ

 

در فروشگاه پت شاپ گستره‌ای به وسعت کالای وسایل سگ ( غذای سگ ، تشویقی سگ، باکس حمل و نقل سگ، پوشاک سگ، قلاده سگ، اسباب بازی سگ، ظرف آب و غذای سگ، جای خواب سگ و بهداشتی سگ)

لوازم گربه(غذای گربه، تشویقی گربه، باکس حمل و نقل گربه، خاک گربه، دستشویی گربه، قلاده گربه، ظرف آب و غذای گربه، اسباب بازی گربه و بهداشتی گربه)

لوازم جونده (غذای جونده، خاک بستر جونده، تشویقی جونده، اسباب بازی جونده، ظروف آب و غذای جونده و بهداشتی جونده)، لوازم پرندگان (غذای پرنده، اسباب بازی پرنده، قفس پرنده، مکمل غذایی پرنده)

از برندهای متنوع، متعدد و سرشناس همچون رویال کنین، بوش، سانابل، گودی، بیفار، فرپلاست، کارلی فلامینگو وجود دارد.

 

در فروشگاه پت شاپ پرداخت در شکل‌های مختلف و دریافت به هر طریق که شما بخواهید،انجام می دهید. البته بیشتر فروشگاه پت شاپ دارای پت شاپ انلاین هستند که شما برای خریدتان وقت نمی‌گذارید، آن‌چه را که نیاز دارید خودش را به شما خواهد رساند.

 

 

 فروشگاه پت شاپ و خرید  غذای سگ

شما می توانید از فروشگاه پت شاپ انواع غذای سگ را برای انواع سگ های مختلف شامل هاسکی،  ژرمن شپرد، تریر، نگهبان، خانگی،  پامرانین، شیتزو تریر، دوبرمن، روتوایلر، اشپیتز، ایرانی، اشپیتز تریر، آپارتمانی، اسمارت، افغان، ابی، اشپیتس،  بوش، باردار، بعد از زایمان، بلکاندو، بیچون فرایز، بالغ و …. است.

فروشگاه پت شاپ وخرید غذای گربه

همچنین شما می توانید ازفروشگاه پت شاپ  انواع غذای گربه قابل  مانند گربه خیابانی، پرشین، رویال، هپی کت، جوسرا، ماهی، خانگی، ایرانی، اسمارت، اسمارت‌هارت، اهلی،  ارباب، غذای آماده گربه، باردار، بی اشتها،  بالغ، بعد از زایمان و بیمار را تهیه کنید.

 

 

فروشگاه پت شاپ وخرید انواع قلاده و ظرف غذا

 

در فروشگاه پت شاپ انواع قلاده سگ برای سگ های ‌هاسکی، ژرمن،  چرمی‌،  بزرگ،  سرابی،  قدرجونی،  گله،  ارزان،  چرم، آپارتمانی ،  اشپیتز، ایرانی، قلاده الکتریکی سگ، قلاده آموزشی سگ، دوبرمن، قلاده‌ی بدنی و دیگر محصولات هستند.

 

انواع ظرف غذای سگ و ظرف آب سگ و دیگر ظروف آنها: دستشویی،  غذا،  ادرار،  آب، توالت، مدفوع، غذای اتوماتیک، خاک مخصوص دستشویی با پایین‌ترین قیمت ممکن به مشتریان عرضه می‌شوند.

 

فروشگاه وسایل حیوانات خانگی

 

در پت‌شاپ، انواع مختلف لوازم حیوانات خانگی به فروش می‌رسد که در اینجا به برخی از انها اشاره شده است.

-خوراکی ها و غذای حیوانات خانگی

-مکمل‌های دارویی پت

-لوازم آرایشی بهداشتی حیوانات خانگی

-انواع قفس و باکس حیوانات، جوندگان و …

-انواع تشویقی‌ها

 

بسیاری از فروشگاه پت‌شاپ ‌ههم به صورت حضوری، لوازم حیوانات را به فروش می‌رسانند و هم به صورت پت شاپ اینترنتی یا پت‌شاپ آنلاین فعالیت می‌کنند.

 

فروش لوازم حیوانات خانگی در حالت پت شاپ آنلاین، به وسیله‌ی پیک موتوری یا پیک همان پت شاپ اینترنتی و یا پست اکسپرس به دست مشتری می‌رسد.

 

تمامی لوازم مربوط به حیوانات دست آموز و خانگی در پت‌شاپ اینترنتی نیز به فروش می‌رسد و تفاوتی با فروشگاه پت فیزیکی ندارد.

 

 

فروشگاه پت شاپ

 

فروشگاه پت شاپ و وسایل گربه

-قلاده گربه

-اسباب بازی ها

-بهداشتی- ارایشی

-جای خواب گربه

-خاک گربه- جای خاک

-ظرف غذا

-غذای گربه

-تشویقی

-کتاب

فروشگاه پت شاپ و وسایل سگ

قلاده ها

پوشاک

آرایشی

اسباب بازی ها

بهداشتی

تشویقی

جای خواب

ظرف آب و غذا

اموزشی

غذا

باکس حمل و نگهداری

مولتی مدیا

کتاب

وسایل نگهداری

فروشگاه پت شاپ و وسایل پرندگان

اسباب بازی ها

غذا ها

سایر لوازم جانبی

کتاب

 

خدمات فروشگاه پت شاپ

فروشگاه پت شاپ

خدمات آرایشی و بهداشتی فروشگاه  پت شاپ چیست ؟

 

در بعضی از پت شاپ ها خدماتی مثل شست و شوی حیوانات خانگی و گرفتن ناخن و کوتاهی یا آرایش مو نیز انجام میشود.

که این موضوع باعث شده این مراکز بتوانند مشتریان بیشتری به دلیل تنوع به سمت خود بکشانند.

 

خدمات مشاوره و راهنمایی توسط دامپزشک

 

جالب است بدانید در برخی از فروشگاه های مدرن دامپزشک هایی مشغول به کار هستند.صاحبان حیوانات خانگی میتوانند در زمینه تغذیه و انتخاب غذای مناسب شرایط نگهداری و دیگر مسائل مربوطه از آن ها مشورت بگیرند.

 

 

 

 

فروشگاه پت شاپ و تهیه مواد غذایی

همیشه به یاد داشته‌باشید که درفروشگاه پت شاپ بر روی برچسب محصولات غذایی،  لیست تک تک مواد تشکیل‌دهنده به صورت دقیق ذکر شده‌باشد، در غیر این صورت شما نمی‌دانید چه موادی در آن بکار‌رفته است،

از جمله منبع گوشتی که در آن محصول وجود دارد. ولی چون مواد نگهدارنده به  مواد‌خام و قبل از پخته شدن اضافه می‌شود تولید‌کنندگان از نوشتن نام آن بر روی برچسب محصول خود‌داری می‌کنند.

فروشگاه پت شاپ

 

پس در صورت نبودن نام مواد نگهدارنده در لیست فرض بر این است که در طول فرآیند تولید از این مواد استفاده شده‌است، مگر اینکه بر روی محصول درج شده‌باشد که محصول بدون مواد نگهدارنده است.

 

 

مقایسه غذای سالم با غذای ناسالم

 

نکات زیر را جهت انتخاب غذای سالم از فروشگاه پت شاپ را  توصیه می کند:

-به یاد داشته باشید که قیمت بالا صرفا به معنای کیفیت بالا نمی باشد. مهم این است که غذای حیوان مواد مغذی کافی را داشته و امتحان کیفیت را نیز پشت سر گذاشته باشد.

شرکت هایی با وسعت بالا در بازار، قوانین کیفیتی سفت و سخت تری دارند و بیشتر مورد محصولاتشان مورد اطمینان است.

 

 

 

از کجا بهترین غذای حیوان را تهیه کنیم؟

 

از بین این همه مارک های تجاری غذا، چطوری می توانید متوجه شوید که کدام بهتر است؟ برخی از بهترین مارک های تجاری توسط دامپزشک شما، اینترنت یا در فروشگاه های دامپزشکی در دسترس شما قرار می گیرند.

یک مارک تجاری ایده آل وجود خارجی ندارد. چرا که هر حیوانی منحصر به فرد بوده و سن او نیز بر روی رژیم غذایی تاثیر دارد.

 

 

فروشگاه پت شاپ

همچنین می توانید با یک متخصص تغذیه حیوانات مشورت کنید تا بدانید که آیا حیوان شما به اندازه کافی از تغذیه سالم و مغذی برخوردار است یا خیر.

 

 

در زمان انتخاب مارک تجاری مناسب به برچسب نمودار تغذیه ای انجمن غذای آمریکا، دقت کنید تا متوجه شوید که غذای مورد نظر از لحاظ تغذیه و سازگاری با سن حیوان شما مناسب باشد.

 

 

 

 

 

آیا به هر فروشگاه پت شاپ  می‌توان اعتماد کرد؟

حقیقت آن است که به هر فروشگاهی نمی‌توان اعتماد کرد. اگرچه در حال حاضر فروشگاه‌های زیادی تأسیس شده‌اند که غذا و سایر نیازهای مورد نیاز حیوانات را تأمین می‌کنند؛ اما نمی‌توان گفت که همه‌ی آن‌ها محصولات با کیفیتی را عرضه می‌کنند. سالم بودن و استاندارد بودن غذا یکی از شرایط اصلی نگهداری از حیوانات است که هم سبب سلامت حیوان می‌شود و هم با پیشگیری از بیماری‌های خاص حیوانات، سلامتی خود اشخاص را به خطر نمی‌اندازد. به همین خاطر خرید محصولات مورد نیاز برای سگ یا گربه همواره باید از فروشگاه‌های معتبر انجام شود.

 

 

ویژگی مهم فروشگاه پت شاپ  چیست؟

یکی از ویزگی های مهم فروشگاه پت شاپ  که شما باید به آن توجه کنید این است که.پرورش دهندگان خوب و حرفه ای همیشه حیواناتشان را زیر نظر دارند و پرونده هایشان را نزد خود نگهداری می کنند یا درصورت بهتر مشخصات و اطلاعات تمامی سگهایشان را ثبت می کنند تا حتی از وضعییت سگشان در خانه ی جدید مطلع باشند .

 

 

 

برخی از پرورش دهندگان حیوان وجود دارد که تنها به محض این که پول به حسابشان واریز شد سگ را بدون هیچ مدارک کامل و معتبری در اختیارتان می گذارند و البته بعد از تحویل سگ دیگر نمیتوانید انها را بیابید  پس تا جای ممکن خرید از این گونه پرورش دهندگان را متوقف کنید .یک پرورش دهنده ی خوب و معتبر همیشه هر چند وقت یکبار جویای حال و اوضاع سگهایش از شما می شود.

 

 

همچنین باید گفت فروشگاه پت شاپ معتبر وبسایت های رسمی نیز دارندآنها شجره و اخبار مربوط به تمامی سگهایشان را به صورت انلاین به نمایش می گذارند و همیشه به روز هستند و البته تاریخچه ی پرورشگاه شان را نیز باید ذکر کرده باشند و در مورد خود پرورشگاه فعالییت های آن و پرورش دهنده ها صحبت کرده باشند.امکان خرید انلاین و اینترنتی نیز وجود دارد اما به یاد داشته باشید که پرورش دهندگان معتبر و مجرب تمایل به رو به رو شدن با مشتریشان را دارند و مهم ترین نکته سگهایشان را به هرکسی خیلی راحت نمی فروشند .

 

 

تنوع محصولات پت شاپ چیست ؟

شاید شما امکان نگهداری از سگ و گربه را نداشته باشید یا علاقه به نگهداری حیوانات دیگری باشید. عده زیادی علاقه به پرندگان ، جوندگان و یا گونه های خاص دارند. پیدا کردن غذای مناسب برای این حیوانات بسیار دشوار بود اما امروزه پت شاپ ها محصولات متنوعی برای شما فراهم می کنند.

 

غذای خشک ، شیر خشک ، خوراکی های تشویقی ، خوراکی های تربیتی ، غذای مخصوص حیوانات بیمار یا حساس ، مکمل های تقویتی و انواع مختلف غذاهای حیوانات خانگی همچنین انواع اسباب بازی ، ظروف غذا ، قفس ، باکس ، لوازم بهداشتی مثل لیف ، شامپو ، قلاده ، پوزه بند ، جای خواب و تشک ، وسایل حمل و مسافرت نیز موجود در فروشگاه پت شاپ ها میباشد.

 

 

فروشگاه پت شاپ وخرید آنلاین

همان گونه که در بالا اشاره شد  بزرگ‌ترین فروشگاه لوازم حیوانات خانگی، گستره‌ای از کالاهای متنوع برای انواع حیوانات خانگی از قبیل انواع نژاد سگ، گربه، همستر، خوکچه هندی، خرگوش، طوطی، مرغ مینا و انواع خزندگان برای شما دوستداران حیوانات خانگی مهیا میکند. شما می توانید با خرید آنلاین این کار را انجام دهد.

پرداخت در شکل‌های مختلف و دریافت به هر طریق که شما بخواهید، همان تفاوتی است که یک خرید اینترنتی در سرعت زندگی امروز کلان‌شهرها به شما هدیه می‌دهد. شما برای خریدتان وقت نمی‌گذارید، آن‌چه را که نیاز دارید خودش را به شما خواهد رساند.

همچنین بررسی دقیق کلیه محصولات توسط پت شاپ آنلاین پت خرید با استفاده از افراد متخصص خرید غذای سگ، خرید غذای گربه،خرید غذا توله سگ،خرید لوازم سگ، خرید لوازم گربه، خرید غذای جوندگان وخرید غذای پرندگان را برای شما سهل و آسان می کند.

 

 

 خرید از فروشگاه پت شاپ معتبرچه مزیت هایی دارد

بهترین برندهای مطرح در بازار محصولات مرتبط با غذای سگ و غذای گربه در فروشگاه پت شاپ معتبر عرضه می‌شوند که از این جهت خیال مشتریان از بابت کیفیت محصولات راحت خواهد بود. همچنین بیشتر محصولات پت شاپ معتبر دارای تخفیف هستند و با خرید از این فروشگاه می‌توانید تا حد قابل توجهی در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. ارسال محصولات  به کلیه‌ی نقاط ایران بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای به صورت رایگان انجام می‌شود.

 

 

فروش حیوانات خانگی در فروشگاه پت شاپ

در بسیاری پت‌شاپ ها یا فروشگاه حیوانات خانگی  علاوه بر فروش لوازم حیوانات خانگی، حیوانات خانگی مختلفی نیز به فروش می‌رسد.سگ،گربه، جوندگان،آبزیان، خزندگان،پرندگان را به فروش می رساند عموما هر پت‌شاپ مجموعه‌ای از لوازم مربوط به دسته ‌بندی حیوانات خانگی را به فروش می‌رساند.

اما برخی از پت‌شاپ ها صرفا تمرکز خود را بر روی یک حیوان خانگی خاص معطوف کرده‌اند.برای مثال پت‌ شاپ سگ، پت شاپ جوندگان، پت‌شاپ گربه، فروش حیوانات وحشی و … .

فروش حیوانات خانگی در پت شاپ آنلاین، امروزه بسیار متداول شده است و علاقمندان به نگهداری از حیوانات خانگی یا حیوانات وحشی از آن استقبال خواهند کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 5 =